• nl
  • en
Ons team


Ons DTC team

 

 

Ciska Anema

Trainer, specialist melkverwerking

c.anema@dairytrainingcentre.com

06-51080790

Kees Brans

Trainer, bodem, veehouderij algemeen


info@dairytrainingcentre.com

06-22988058

 

Johannes Brolsma

Trainer, manager
j.brolsma@dairytrainingcentre.com

06-51081495

 

Auke Bremer

Trainer, specialiit KI, drachtcontrole

info@dairytrainingcentre.com

06-51081495

 

Marina Nell-Bakker
ICT en onderwijs, online leren
m.nell@dairytrainingcentre.com

058-7271016

 

 Willem van der Bent
Trainer, specialist melkwinning

w.vdbent@dairytrainingcentre.com

06-14564827

Tsjerk Kaastra
Trainer, specialist bodem, voedervoorziening, voeding

t.kaastra@dairytrainingcentre.com

06-31574953

 

Hans Smit
Diergezondheid en management

info@dairytrainingcentre.com

06-20434779

 

 

Piet Tesselaar
Trainer, specialist internationaal melkveehouderij
p.tesselaar@dairytrainingcentre.com

06-51082190

 

Jonne Twerda

Trainer Diergezondheid en management

info@dairytrainingcentre.com

6-50745748

 

Piet Kloosterman
Trainer, specialist klauwverzorging
info@dairytrainingcentre.com
06 510 81 755

 

 

Ype van der Woude
 Trainer, specialist klauwverzorging
info@dairytrainingcentre.com
06-13057818

 

 

 

Han Tellegen
Trainer, manager
h.tellegen@dairytrainingcentre.com

06-10599332

Laatste DTC nieuws