• nl
  • en
Ons team

Ons DTC team

 

 

 

 

 

Ciska Anema

Trainer, specialist melkverwerking

c.anema@dairytrainingcentre.com

06-51080790

 

Amarins Schurer-Feenstra
Trainer, specialist melkverwerking
a.schurer-feenstra@dairytrainingcentre.com

058-7271016

 

Theun Brouwer
Trainer, specialist melkveemanagement en melkveevoeding
t.brouwer@dairytrainingcentre.com

06-51081127

 

Geraldine Haverkamp

Trainer, specialist diergezondheid

g.haverkamp@dairytrainingcentre.com

06-10418819

 

Johannes Brolsma

Trainer, accountmanager
j.brolsma@dairytrainingcentre.com

06-51081495

 

Marina Nell-Bakker
ICT en onderwijs, online leren
m.nell@dairytrainingcentre.com

058-7271016

 

Harm Wemmenhove
Trainer, specialist melkwinning
harm.wemmenhove@wur.nl

058-7271016

 

Willem van der Bent
Trainer, specialist melkwinning

w.vdbent@dairytrainingcentre.com

06-14564827

 

Piet Tesselaar
Trainer, specialist internationaal melkveehouderij
p.tesselaar@dairytrainingcentre.com

06-51082190

Piet Kloosterman
Trainer, specialist klauwverzorging
info@dairytrainingcentre.com
06 510 81 755

Hillie Damstra
Algemeen ondersteuner
info@dairytrainingcentre.com

058-7271016

 

Lutske Kooistra
Planner
info@dairytrainingcentre.com

058-7271016

 

Han Tellegen
Managing director
h.tellegen@dairytrainingcentre.com

06-10599332

Laatste DTC nieuws